Nicht verfügbar
Nicht verfügbar

Kartony i Opakowania Warszawa

Jeśli szukasz firmy, która produkuje kartony i wysyła je do Warszawy, sprawdź naszą ofertę. Jako producent opakowań wykonujemy zamówienia indywidualne, dopasowane do potrzeb Twojej branży. Mamy również opakowania o standardowych wymiarach i kształtach. Daj znać, czego potrzebujesz — jeśli trzeba, wykonamy opakowanie kartonowe według Twojego projektu. 

Ekologiczne opakowania kartonowe dostępne w Warszawie 

Tym, co wyróżnia nasze pudełka kartonowe, jest zastosowanie wysokiej jakości tektury: trwałej, odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia. Co ważne, materiał ten jest w pełni biodegradowalny. Wierzymy, że każdy producent opakowań powinien świadomie dobierać surowce, z których tworzy produkty. 

Nowoczesne technologie druku 

Jako drukarnia opakowań posługujemy się technikami druku fleksograficznego i offsetowego, które wyróżniają się doskonałym odwzorowaniem detali. Możemy też połączyć obie technologie i stworzyć opakowania papierowe zaskakujące odbiorcę estetyką. To pozwoli Ci zrobić na nim niezapomniane pierwsze wrażenie. Nieważne, czy pudełka kartonowe służą Ci tylko do pakowania, czy są ważnym elementem doświadczenia zakupowego — z nami uzyskasz efekt wow. 

Opakowania i kartony do wszystkich zastosowań 

Działamy m.in. jako producent opakowań jednorazowych z szybką wysyłką do Warszawy, ale możesz zamówić u nas dużo więcej: 

  • kartony do pakowania i kartony do wysyłki dla sklepów internetowych, 
  • opakowania cukiernicze nadające się do kontaktu z żywnością, 
  • pudełka ozdobne do różnych zastosowań, 
  • pudełka fasonowe, czyli składane, 
  • opakowania jednorazowe, jak i pudełka nadające się do wielokrotnego użytku,
  • kartony na wymiar określony przez Ciebie. 

Na to czekała Warszawa — pudełka kartonowe z szybką dostawą 

Jeśli Twoim centrum działań jest Warszawa, kartony możesz zamówić u nas — realizujemy zlecenia szybko, zapewniamy dobry kontakt i informujemy o statusie zamówień na bieżąco. Następnie wysyłamy gotowe opakowania tekturowe szybkim transportem. Sprawdź nas, a na pewno zdecydujesz się wrócić.


 

Nicht verfügbar

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Betriebszeiten:

Büro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Lagerhaltung, Produktion

pon. – pt. 6:00 – 22:00

JERBLZC
Form Fehler
Richtig schick
Captcha Fehler
Nicht verfügbar
Nicht verfügbar
{"transaction":[],"path":"de\/kartony-opakowania-warszawa","transaction_package":[],"session_id":"5ublt8sk41j057q284t7mmm2u4"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}