No data
No data

Kartony i Opakowania Gdańsk

Poszukujesz firmy, która produkuje kartony w Gdańsku? Sprawdź naszą ofertę. Działamy jako producent opakowań tekturowych oraz samej tektury falistej. Dzięki temu możemy przygotować opakowania dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie w jakiej branży działasz, na pewno mamy coś dla Ciebie: kartony do pakowania dla sklepów, opakowania jednorazowe do gastronomii czy pudełka dekoracyjne. A to nie wszystko! 

Opakowania kartonowe z nadrukiem 

Jeśli też uważasz, że detale mają znaczenie i często decydują o odbiorze całości, spodobają Ci się nasze opakowania. Stosujemy technologie druku offsetowego i fleksograficznego, dzięki którym nawet niewielkie elementy są ostre i dobrze widoczne. Nadruk wykonany w taki sposób jest prawdziwą ozdobą pudełka — warto to wykorzystać, by zaprezentować swoją markę od najlepszej strony.

Ponieważ jesteśmy producentem opakowań, możemy zaprojektować pudełka z nadrukiem specjalnie dla Ciebie albo wykonać je według Twojego projektu. Pudełka w kształcie słynnych budynków Gdańska? A może opakowania na wymiar tortów, które produkujesz? Masz pomysł — po prostu daj nam znać. 

Produkcja kartonów — pełna oferta 

Jako projektujący kartony producent mamy w swojej ofercie opakowania o różnorodnych zastosowaniach

  • opakowania dekoracyjne, które ułatwiają estetyczne zaprezentowanie produktu, 
  • opakowania e-commerce ze specjalnym systemem zamykania, pozwalającym na wygodne zwroty przesyłek, 
  • praktyczne pudełka kartonowe do pakowania, w tym pudełka fasonowe,
  • opakowania tekturowe dla przemysłu, 
  • opakowania kartonowe wsuwne i teleskopowe, 
  • standy i displaye z trwałego kartonu.

Producent opakowań dla gastronomii 

Działamy również jako producent opakowań jednorazowych. Zaopatrujemy wiele lokali gastronomicznych w Gdańsku, które doceniają trwałość i estetykę naszych pudełek. Dostarczamy opakowania z barierą ochronną, pozwalające na bezpieczny transport tłustych lub lepkich produktów. 

Szybka realizacja zleceń i dobry kontakt

Potrzebujesz szybkiej dostawy do Gdańska? Nasza fabryka kartonów realizuje zlecenia błyskawicznie, informując o każdym etapie. Jeśli masz jakieś pytania w trakcie — służymy pomocą. Gotowe opakowania wysyłamy szybkim transportem. 


 

No data

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Working hours:

Office

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Warehouse , production

pon. – pt. 6:00 – 22:00

XOGYYFT
Error sending form
Form send
Captcha error
No data
{"transaction":[],"path":"en\/kartony-opakowania-gdansk","transaction_package":[],"session_id":"peab1r0chhfl778il88ovt8qk3"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}