Brak danych
Brak danych

Druk Fleksograficzny na tekturze oraz opakowaniach

STANDARD FLEXO

Druk fleksograficzny w ostatnich latach umocnił swoją pozycję wśród technik drukarskich. Niewątpliwie dzięki postępowi technologicznemu jakość tego druku jest już na bardzo wysokim poziomie. Jego zaletą jest możliwość druku bezpośrednio na arkuszu tektury, co przekłada się na:

  • - możliwość redukcji gramatury poszczególnych warstw tektury falistej
  • - skrócenie czasu realizacji zleceń poprzez wyeliminowanie procesu laminowania
  • - optymalizację cenową opakowań

Dzięki supernowoczesnej, wielkoformatowej maszynie fleksograficznej oraz produkowanej samodzielnie tekturze, ROYALPACK ma realny wpływ na wysoką jakość wytwarzanych opakowań.

 

HIGH QUALITY FLEXO

Ciągła współpraca z zespołem drukarzy oraz uznanymi na całym świecie dostawcami surowców jak papier, farby oraz polimery gwarantuje możliwość realizacji najbardziej wymagających projektów w ROYALPACK.

W technice druku High Quality Flexo nasi doświadczeni drukarze realizują projekty oparte na papierze białym powlekanym, gdzie motywy graficzne są przygotowane najczęściej w wysokiej rozdzielczości. Wymaga to użycia wysokich liniatur rastra i komponentów najwyższej klasy. Finalny wydruk zrealizowany zgodnie z założeniami projektu zostaje pokryty lakierem.


 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

MFCJABG
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"flexo","transaction_package":[],"session_id":"dbbr7l9amfp6fscj42693m2m6c"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}