Pas de données
Pas de données

Kartony i Opakowania Wrocław

Jeśli szukasz miejsca, by zamówić kartony we Wrocławiu, nasza wytwórnia opakowań ma ofertę właśnie dla Ciebie. Produkujemy opakowania z wysokiej jakości tektury, zdobione atrakcyjnym, pełnym szczegółów nadrukiem, w kształtach i rozmiarach dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu. 

Tworzymy opakowania kartonowe z najlepszej jakości tektury 

Jako producent opakowań kartonowych sami wybieramy surowce, z których powstaną nasze pudełka i opakowania tekturowe. Tektury falista i lita, które stosujemy, są tanie i biodegradowalne. Dzięki nim zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko bez utraty jakości — sam sprawdź, jak wytrzymałe są to opakowania.

Dbamy o atrakcyjne nadruki 

Stosujemy nowoczesne technologie druku: offset i druk fleksograficzny. Pozwalają one uzyskać wysoką jakość druków, która wyróżnia nasze opakowania wśród innych. Świetne odwzorowanie detali, żywe kolory i uszlachetnienia sprawią, że klient, który otrzyma takie opakowanie, na pewno zapamięta Twoją firmę.

Opakowania kartonowe dla każdej branży z Wrocławia

Nasza fabryka opakowań produkuje pudełka i kartony dla każdej gałęzi biznesu i przemysłu. 

  Projektujemy m.in. opakowania kartonowe dla sklepów

  • eleganckie opakowania e-commerce, do których nie trzeba używać taśmy, 
  • kartony i opakowania jednorazowe pomocne w transporcie, 
  • wytrzymałe kartony do pakowania.

  Tworzymy opakowania dla gastronomii (zapraszamy do współpracy restauracje i bary z Wrocławia): 

  • odporne na tłuszcz kartony do pizzy,
  • atrakcyjne opakowania cukiernicze,
  • opakowania jednorazowe,
  • pudełka kartonowe na bakalie i przekąski. 

  Działamy również jako producent opakowań jednorazowych wykorzystywanych w przemyśle, branżach kosmetycznej, reklamowej czy transportowej. 

  Sprawdzony producent kartonów — szybka wysyłka do Wrocławia

  Choć nasza fabryka kartonów znajduje się w Świdnicy, współpracujemy z wieloma firmami z Wrocławia i oferujemy szybki transport zamówień do stolicy Dolnego Śląska. Jeśli nie wiesz, jakie opakowania kartonowe będą najlepsze w Twoim przypadku — zadzwoń. Jako doświadczony producent opakowań doradzimy, co wybrać i zaprojektujemy kartony zgodne z Twoją wizją. Będziemy w kontakcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Dowiesz się, kiedy produkcja opakowań ruszy pełną parą i kiedy wybierze się do Ciebie transport z dostawą.


   

  Pas de données

   

  ROYALPACK sp. z o.o.

  Aleja Brzozowa 2A, Słone

  66-008 Świdnica

  (+48) 534 747 400

  kontakt@royalpack.com.pl

   

  Heures d'ouverture :

  Bureau

  pon. – pt. 8:00 – 16:00

  Entrepôt, production

  pon. – pt. 6:00 – 22:00

  SPZOLMM
  Erreur d'envoi
  Message envoyé
  Erreur d'image
  Pas de données
  Pas de données
  {"transaction":[],"path":"fr\/kartony-opakowania-wroclaw","transaction_package":[],"session_id":"uof8245ol53fr9d36f09068e4n"}
  {"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}