Pas de données
Pas de données

Kartony i Opakowania Zielona Góra

Royalpack to sprawdzony producent opakowań kartonowych. Firmy z takich miast, jak Zielona Góra, Wrocław czy Szczecin od lat korzystają z naszego asortymentu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową do każdego miasta w Polsce oraz na rynek zagraniczny. Opakowania kartonowe, które tworzymy, produkowane są z wysokiej jakości tektury litej i falistej, dzięki czemu mamy pewność, że przydadzą się w wielu branżach. 

Trwałe opakowania kartonowe od Royalpack

Produkcja kartonów to coś, czym zajmujemy się nieprzerwanie od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie i pasja do tego, co robimy, pozwoliły nam stale się rozwijać i podnosić jakość naszych usług. Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęty, które umożliwiają szybszą i bardziej efektywną pracę. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kartonów do pizzy, czy do pakowania drewnianych ozdób do domu, nasze opakowania kartonowe zostaną dostarczone do Zielonej Góry w najkrótszym możliwym czasie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, co daje nam możliwość dopasowania projektu do oczekiwań Klientów. Oprócz określenia rodzaju tektury i gramatury produktu, możesz również zlecić nam nadruk logo lub grafiki, jaka powinna się znaleźć na Twoich opakowaniach. Drukujemy techniką offsetową i fleksograficzną, dzięki czemu jesteśmy w stanie nanieść na karton nawet bardzo szczegółowe grafiki. 

Solidny producent opakowań kartonowych z Zielonej Góry

W czasach licznych zakupów internetowych, kartony są nieodłącznym elementem przygotowywania przesyłek. Royalpack produkuje różne kartony z wysyłką do Zielonej Góry i innych miast. U nas zamówisz m.in.:

  • pudełka e-commerce,
  • ekspozytory na ladę,
  • opakowania jednorazowe,
  • opakowania na produkty spożywcze,
  • pudełka składane.

Zamów solidne opakowania kartonowe do swojej firmy i rozwijaj własne przedsiębiorstwo według określonego planu. Nasz system działania jest jasny i przejrzysty, dlatego na każdym etapie działania informujemy Klientów o postępach prowadzonych prac. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zlecenia, dlatego od razu po skończeniu prac wysyłamy Twoje kartony do Zielonej Góry lub innego, wskazanego nam miasta. Przekonaj się, że opakowania kartonowe mogą być nie tylko praktyczne, ale również estetycznie wykonane. Zaufaj specjalistom Royalpack i zamów potrzebne Ci kartony jeszcze dziś!


 

Pas de données

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Heures d'ouverture :

Bureau

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Entrepôt, production

pon. – pt. 6:00 – 22:00

ZPVJAWJ
Erreur d'envoi
Message envoyé
Erreur d'image
Pas de données
Pas de données
{"transaction":[],"path":"fr\/kartony-opakowania-zielona-gora","transaction_package":[],"session_id":"nqpkf91ls86mj8ck172sci4dfo"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}