Brak danych
Brak danych

Kartony i Opakowania Bydgoszcz

Royalpack to firma produkująca kartony z wysyłką do Bydgoszczy i wielu innych miast Polski oraz za granicę. Działamy jako profesjonalny producent kartonów - produkujemy opakowania tekturowe dla różnych działów przemysłu. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2011 roku, co pozwoliło nam znacząco rozwinąć i unowocześnić hale produkcyjne, a także zdobyć niezbędne doświadczenie w pracy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem produkcyjnym, własną tekturnicą i przekrawaczami, dzięki czemu całość produkcji odbywa się w jednym miejscu, co pozwala znacznie przyspieszyć czas realizacji zleceń. 

Opakowania kartonowe najwyższej jakości

Produkowane przez nas opakowania mają wiele zalet. Wybieramy materiały wysokiej jakości, dzięki czemu nasze kartony są bardzo wytrzymałe. Troska o środowisko jest dla nas równie ważna, co trwałość produktów. Z tego względu nasza firma zajmująca się tworzeniem opakowań w Bydgoszczy produkuje tekturę litą i falistą, które są w pełni biodegradowalne. Każdy towar posiada certyfikat FSC świadczący o tym, że surowce przez nas wykorzystywane pochodzą ze sprawdzonych źródeł. 

Trwałe kartony o estetycznym wyglądzie

W swoim parku produkcyjnym wykorzystujemy najnowsze technologie, by tworzone przez nas opakowania kartonowe były nie tylko solidne, ale również estetycznie wykonane. Stosujemy druk offsetowy i fleksograficzny, co pozwala uzyskać najwyższą rozdzielczość wydruku - gwarantujemy dokładne odwzorowanie detali, żywe kolory oraz dbałość o wysoką jakość nadrukowanej grafiki.

Estetyczna, oryginalna reklama umieszczona na pudełkach to część identyfikacji wizualnej firmy. Dopasuj ją do typu swojej działalności, a my umieścimy wskazaną grafikę w wyznaczonym miejscu na opakowaniu. Dzięki temu klienci z pewnością docenią Twoje zaangażowanie i będą chętnie korzystać z Twoich usług. 

Wielofunkcyjne kartony z szybką dostawą do Bydgoszczy

Jako profesjonalny producent opakowań, tworzymy kartony dla każdej gałęzi przemysłu. Każde zamówienie dopasowujemy do indywidualnych wytycznych Klientów, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziemy odpowiednie opakowania również dla Twojego biznesu. 

U nas zamówisz m.in.:

  • opakowania jednorazowe,
  • kompaktowe opakowanie e-commerce,
  • kartony na wymiar,
  • ekspozytory na półki,
  • pudełka składane oraz wsuwne.

Jako producent opakowań jednorazowych wykonujemy również opakowania z barierą ochronną, które są idealnym rozwiązaniem w gastronomii. Jeśli prowadzisz lokal w Bydgoszczy, zamów kartony do pizzy lub innego typu opakowania odporne na wilgoć i ścieranie, dzięki czemu tłuszcz ani sos nie przemoknie przez nie w trakcie transportu. 

Royalpack - sprawdzony producent opakowań kartonowych

Wiemy, jak ważny jest czas realizacji każdego zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje opakowania zostały dostarczone do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Na bieżąco poinformujemy Cię o każdym etapie prac, od ich rozpoczęcia, po szybką wysyłkę materiałów wprost do Twojej firmy w Bydgoszczy. 


 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

TPUQTJX
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"kartony-opakowania-bydgoszcz","transaction_package":[],"session_id":"5l9q0c8cfa8tarkborgq6u45ea"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}