Brak danych
Brak danych

Kartony i Opakowania Gdynia

Dobrej jakości kartony z dostawą do Gdyni to coś, czego potrzebujesz? Royalpack to producent opakowań, który wytwarza i dostarcza opakowania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zautomatyzowana hala produkcyjna, własna tekturnica i przekrawacze to sprzęty, których używamy na co dzień do produkcji wysokiej jakości pudełek i opakowań jednorazowych różnego typu. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwalają nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza setki zadowolonych klientów. Przekonaj się i Ty!

Royalpack - producent opakowań kartonowych dobrej jakości

Nasze opakowania kartonowe z wysyłką do Gdyni produkowane są z dokładnie dobranych surowców, dzięki czemu mamy pewność, że pochodzą ze sprawdzonych źródeł oraz są w pełni biodegradowalne, co koresponduje z naszą filozofią troski o środowisko, w jakim żyjemy. Każdy tworzony przez nas produkt posiada certyfikat FSC, a proces produkcji jest w pełni transparentny. Nowoczesne maszyny oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają łączyć naturalność i wielofunkcyjność materiałów z ich wysoką wytrzymałością, dzięki czemu nasze kartony mogą służyć do wielokrotnego użytku. 

Wiemy, jak istotne jest pierwsze wrażenie, jakie wywarł na kliencie dany produkt, dlatego przykładamy również dużą wagę do estetyki wykonania. Kartony z tektury falistej i litej poddajemy też obróbce graficznej, dzięki czemu możemy nadrukować na nich wybraną przez Ciebie grafikę. Gwarantujemy, że jest to wydruk o najwyższej rozdzielczości - każdy, nawet najdrobniejszy element jest dobrze widoczny, a żywe kolory przyciągają wzrok. To wszystko pozytywnie wpływa na odbiór przesyłki, którą klient otrzyma, korzystając z usług Twojej firmy.

Wielofunkcyjne kartony dla firm z Gdyni i nie tylko

Jako rzetelny producent opakowań oferujemy różnego rodzaju produkty dopasowane do charakteru Twojego biznesu. Każdy projekt szczegółowo omawiamy, by znaleźć jak najlepsze rozwiązania, które będą funkcjonalne, a przy tym wykonane z najwyższą starannością. 

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • opakowania jednorazowe,
  • pudełka składane,
  • opakowania klapowe i wsuwne,
  • ekspozytory ladowe,
  • displaye,
  • opakowania z barierą ochronną, jak np. kartony do pizzy,
  • indywidualne projekty dopasowane do klienta.

Przekonaj się, że nasza oferta to nie są puste słowa. Zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości usług, dlatego naszą pracę wykonujemy rzetelnie i dokładnie, biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów. Zautomatyzowany proces produkcji pozwala na skrócenie czasu pracy, dzięki czemu zamówienie w krótkim czasie trafi na Twój magazyn. Cenimy sobie przejrzystość działania, dlatego informujemy Klientów na bieżąco o każdym etapie prowadzonych prac. Gotowe kartony wysyłamy szybkim transportem do Gdyni, byś mógł je jak najszybciej wykorzystać do zapakowania swoich produktów. 


 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

GRJCEWV
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"kartony-opakowania-gdynia","transaction_package":[],"session_id":"lma7jqriitl8eb7ofm16h8jt9d"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}