Brak danych

Opakowania

Brak danych
STANDARD FEFCO
SRP DISPLAYS
EKSPOZYTORY LADOWE
E-COMMERCE BOXES
SILA LINER
PROJEKTY INDYWIDUALNE
PROJEKTY INNOWACYJNE
Brak danych

Obrandowane opakowania

W swojej ofercie posiadamy zarówno standardowe opakowania, idealnie nadające się do wystawienia na półki, jak i takie stojące, które można ulokować na ziemi lub też na ladzie. Nasza firma wykonuje opakowania na indywidualne zamówienie klienta. Są one zadrukowane technologią druku fleksograficznego lub offsetowego, gdzie nawet najdrobniejsze elementy są doskonale widoczne i wyostrzone. Pozwala to na obrandowanie swoim logo czy hasłem reklamowym, co może pozwolić na lepsze zapamiętanie marki przez klienta .

Wytrzymałe i ekologiczne kartony

Wychodzimy naprzeciw wszystkim ekologicznym rozwiązaniom, dlatego w naszym asortymencie pojawiła się specjalna linia produktów. Proponujemy znacznie bardziej wytrzymałe opakowania na zamówienie. Stworzone z grubszych materiałów będą mogły służyć Ci znacznie dłużej niż te dotychczasowe rozwiązania. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby klienci kojarzyli Cię z ekologicznym podejściem, to nasze kartony będą nadawały się do tego idealnie! Dodatkowo możesz także umieścić na nich swoje logo, by Twoja firma była lepiej rozpoznawalna.

Dlatego też, jeśli zależy Ci na produktach dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań, to nasza firma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewnimy najwyższej jakości opakowania, które zaskoczą Cię swoją wytrzymałością, dzięki czemu przez długi czas będziesz mógł je wykorzystywać.

Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś!

Brak danych
{"transaction":[],"path":"opakowania","transaction_package":[],"session_id":"f7cabb0bd84ac18eb4da5ac949d19e16"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}