Brak danych

 

Pudełka laminowane to nowa jakość pakowania. Bariera ochronna w połączeniu z najwyższą rozdzielczością nadruku tworzy estetyczne, zaawansowane rozwiązanie opakowaniowe dla wymagających produktów. Wykonujemy kartony z najlepszych materiałów, wytrzymałe i funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Co wyróżnia pudełka laminowane?

Każdy karton laminowany zabezpieczony został odporną na wilgoć i tłuszcz warstwą ochronną, na której można umieścić nadruk. Dzięki temu pudełka laminowane sprawdzą się w kontakcie z mokrymi czy lepkimi produktami, w przypadku których tradycyjne tekturowe opakowanie to za mało. Tektura laminowana działa jak bariera chroniąca przed nasiąknięciem, czy rozerwaniem kartonu. W opakowaniu można więc bezpiecznie trzymać np. żywność, bez obawy o jego rozmoknięcie. Tektura falista tworząca konstrukcję pudełka nadaje mu odpowiedniej sztywności, przez co jest wytrzymałe i zachowuje swój kształt. Takie opakowania mogą być w 100% poddane recyklingowi.

Właściwości linera barierowego do tektury falistej:

 • Brązowa przekładka typu sandwich z papieru PET na bazie Testlinera,
 • Powłoka chroniąca przed tłuszczem, wodą, wilgocią, ścieraniem,
 • Bezproblemowy proces laminacji z tekturą falistą na tekturnicy,
 • Możliwość nadruku pre-print,
 • Strona PET umożliwia bezpośredni kontakt z suchą, mokrą i tłustą żywnością,
 • Tworzy mocne i sztywne pudełko w wilgotnych warunkach, wzmacniając „szkielet” opakowania z tektury falistej,
 • W zależności od przeznaczenia zastosowania w konstrukcji opakowania chroni opakowanie i zapakowany produkt przed czynnikami zewnętrznymi i/lub zabezpiecza opakowanie od wewnątrz przed czynnikami wynikającymi ze specyfiki zapakowanego produktu,
 • Gładka, lekka i mocna,
 • Może być poddana recyklingowi razem ze standardową tekturą falistą.

Opakowania laminowane — typowe zastosowanie:

 • Opakowania na tłuste i lepkie produkty spożywcze (np.: mięso, ryby, ser, cukierki)
 • Opakowania dla branży elektronicznej
 • Opakowania dla wszelkich innych branż, gdzie niezbędna jest odporna powłoka – SKÓRA !

Pudełka i opakowania laminowane - Karton laminowany

Oferujemy opakowania typu display z powłoką barierową, dzięki której można opakować wszelkie produkty, wymagające powierzchni odpornej na wilgoć, tłuszcz i ścieranie.

Tworzymy opakowania z barierą ochronną, która tak jak nasza skóra ma 3 warstwy:

Górna warstwa

Bariera wykonana z folii PET

Warstwa środkowa

PE – scalenie górnej i dolnej warstwy, stanowiące dodatkową barierę przed wilgocią

Dolna okładzina

Zapewnia wytrzymałość na rozciąganie, łatwo skleja się z tekturą falistą. Może być to każdy rodzaj papieru (Kraft- lub Testliner)

Kartony na miarę potrzeb

Jako doświadczony producent opakowań stawiamy na staranne wykonanie. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały, a dzięki własnym halom produkcyjnym możemy zapewnić sprawną realizację zamówień. Wykonujemy wysokiej jakości nadruki, wykorzystując do tego metodę offsetową i fleksograficzną. Tworzymy nie tylko opakowania kartonowe laminowane, ale również inne wyroby z tektury, jak np. ekspozytory sklepowe, które sprawdzą się jako reklamowa alternatywa dla sklepowych półek.


 

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

PFGTNGX
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"opakowania-z-bariera-ochronna","transaction_package":[],"session_id":"5vn1avcd5c3k932hnevnnn438b"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}