Brak danych

Ekspozytory sklepowe - Standy tekturowe, displaye kartonowe

Standy, czyli inaczej POS (Point of Sales) Displays, to forma ekspozycji produktów, umożliwiająca ich bardzo efektowną prezentację i jednocześnie promocję. Kartonowe ekspozytory sklepowe są powszechnie stosowane w wielu sieciach handlowych. Te konstrukcje wystawiennicze są niezwykle pomocne zwłaszcza w fazie promocji i wdrażania nowych produktów. W zależności od rodzaju i sposobu ich ustawienia, standy tekturowe mogą prezentować nowy asortyment sklepu, reklamować rzeczy, które są aktualnie w promocji lub eksponować towar sezonowy, który aktualnie cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów.

Dlaczego warto zainwestować w ekspozytory sklepowe Point of Sales?

Ekspozytory kartonowe mają wiele zalet. Nie tylko są lekkie i łatwo je złożyć, ale również dzięki nim można w atrakcyjny sposób zaprezentować produkty, które są w ofercie sklepu stacjonarnego. W ofercie Royalpack dostępne są standy sklepowe w różnych rozmiarach i formach. Wśród nich do wyboru są konstrukcje monolityczne, modułowe lub wygodne wyspy produktowe, gdzie można z łatwością rozłożyć część asortymentu. Ponadto, nasze stojaki tekturowe są wytrzymałe, a zarazem ekologiczne. Wykonane z biodegradowalnych materiałów z łatwością można je wykorzystać kilka razy, a w razie wymiany na nowe, z powodzeniem nadadzą się do recyklingu.

Standy kartonowe od Royalpack produkowane są zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Dlatego można wybrać dowolny rodzaj takich displayów tekturowych. W razie potrzeby istnieje również możliwość nadrukowania wyraźnej grafiki reklamowej we wskazanym miejscu. To umożliwi dodatkową reklamę produktów lub firmy, podnosząc ich atrakcyjność. Takie opakowania z tektury poprzez swoją formę oraz grafikę znacznie bardziej przyciągają uwagę klientów od zwykłych półek sklepowych. Standy pozwalają na większe oddziaływanie, czy też kreowanie marki w punkcie zakupu, a co za tym idzie, zwiększają zainteresowanie potencjalnych klientów, pozytywnie wpływając na sprzedaż produktów.

Wygodne ekspozytory kartonowe dla wielu branż

Royalpack to producent opakowań, który jest w stanie dopasować zamówienie do oczekiwań Klienta, dlatego nasze ekspozytory tekturowe sprawdzą się w wielu branżach. Odpowiednio dobrana konstrukcja oraz nadruk na displayach sprawia, że są one wielofunkcyjne. Wykonujemy nadruki metodą offsetową lub flexograficzną, a w razie potrzeby łączymy obie z nich. Jako producent standów kartonowych, nasze opakowania POS wytwarzamy we własnych halach produkcyjnych, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie oraz zgodnie ze wszystkimi standardami jakości. Nasze standy reklamowe kartonowe powstają z wytrzymałej tektury litej oraz falistej, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówienia, dlatego informujemy Klientów o postępach prac. W momencie, gdy displaye kartonowe są gotowe, wysyłamy je pod wskazany adres, by jak najszybciej dotarły tam, gdzie ich potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu, by ustalić wszystkie niezbędne szczegóły zlecenia.


 

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

PVJXROX
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"pos-displays","transaction_package":[],"session_id":"ca3gilulu8260q5ehuikuhk11q"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}