Brak danych
Brak danych

Projekty innowacyjne

Opakowanie to nie tylko sposób zabezpieczenia towaru, ale przede wszystkim kreowanie marki produktu. Dlatego proponujemy specjalne konstrukcje z efektownym nadrukiem offsetowym, które możemy dodatkowo uszlachetnić np. poprzez tłoczenia, hotstamping, laminowanie folią itd..

Wciąż rozwijamy naszą firmę, a także oferowane produkty, by dostarczyć Klientom jak najlepsze opakowania. Dlatego też tworzymy projekty innowacyjne takie jak Sila Liner czy też pudełka o podwyższonej wytrzymałości. Pierwsza propozycja skupia się głównie na produktach ekologicznych. Udało nam się przygotować technologię druku niezwykle wyraźnego i to na ciemniejszym materiale z rodziny Kraftliner, cechującego się niezwykłą wytrzymałością. Drugim rozwiązaniem jest stworzenie opakowań o podwyższonej wytrzymałości.

Royalpack uzyskało patent na ten konkretny typ pudełek zarówno w Polsce, jak i w Europie. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nowatorskich produktów, które mogłyby zostać wykorzystane kilkukrotnie bez obaw, że zostaną uszkodzone czy rozerwane.

Każdy projekt jest dla nas szczególny. Dlatego najczęściej stawiamy na indywidualne rozwiązania opakowaniowe poparte wcześniejszą optymalizacją. O realizację indywidualnych potrzeb klienta dba nasz wysoce kreatywny zespół konstruktorów, który tworzy oryginalne rozwiązania opakowań fasonowych.

Opakowania kartonowe wielokrotnego użytku

Nasz nowy innowacyjny produkt jest wynikiem projektu „Gama nowatorskich opakowań tekturowych wielokrotnego zastosowania, o innowacyjnych cechach i przełomowych parametrach użytkowych”. Są to konstrukcje opakowaniowe z możliwością zmiany grafiki, poprzez zastosowanie dodatkowej informacyjno-ozdobnej warstwy odlepnej. Technologia produkcji opakowań jest objęta ochroną patentową nr 233993 pt.: Produkt z tektury falistej z warstwą odlepną. Produkt ten jest przeznaczony dla klientów ceniących sobie ekologię, oszczędność i jednocześnie wysoką estetykę, przez co posiada szerokie zastosowanie. Dzięki warstwie odlepnej konstrukcja może być wykorzystana do kilku ekspozycji, jak również do różnych promocji organizowanych w sieciach dystrybucji. W ten sposób odbiorca optymalizuje koszty kolejnych promocji oraz obniża ilość generowanych odpadów.

 

Innowacyjność produktu:

  • możliwość zmiany grafik wykonanych w najwyższej jakości nadruku offsetowego (warstwy odlepne)
  • opakowanie o wydłużonym cyklu życia – wielokrotność użytkowania
  • podwyższona wytrzymałość konstrukcji
  • zmniejszenie ilości generowanych odpadów – ekologia
  • optymalizacja kosztów

 

W ramach powyższego projektu stworzyliśmy również opakowania z tektury falistej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych wybranych ścian konstrukcyjnych poprzez zastosowanie wklejanych maszynowo poprzecznych wzmocnień. Takie wzmocnienia mają swoje praktyczne zastosowanie w szczególności w opakowaniach typu Bag in Box. Powyższe opakowania są dostępne w ofercie sprzedażowej firmy od kwietnia 2020 roku. Produkt powstał dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Poddziałanie 3.2.1 Badania na rynek


 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

ISWYOIH
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"projekty-innowacyjne","transaction_package":[],"session_id":"gibonh1ho4uqfkd02qhh3fkvei"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}