Brak danych
Brak danych

Opakowania ekspozycyjne SRP - Opakowania gotowe na półkę

Opakowania SRP — co to jest?

Zastanawiasz się, czym są opakowania SRP? Są to gotowe do sprzedaży kartony ekspozycyjne, które można bardzo szybko przekształcić w opakowanie gotowe na półkę.

Opakowania na półki — zastosowanie

Klienci najczęściej dokonują zakupu poprzez ocenę wizualną produktu. Dlatego też opakowania gotowe na półkę są bardzo popularną formą ekspozycji towaru. Poprzez wysoką estetykę promują swoją zawartość. Dzięki praktycznemu zastosowaniu oraz łatwości układania są bardzo chętnie wykorzystywane do wystawiania produktów w sieciach sklepowych zarówno mniejszych, jak i większych.

Nie masz pomysłu na reklamę swoich produktów? Opakowania na półkę to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oferowane przez nas pudełka ekspozycyjne stanowią dodatkową przestrzeń do kreowania marki. Wizualnie zajmują one więcej miejsca, a tym samym zwiększają widoczność konkretnych produktów.

Brak danych

Opakowania ekspozycyjne — zalety

Nasze opakowania na półki mają wiele zalet. Jedną z nich jest łatwe otwieranie. Dzięki temu personel sklepu jest w stanie szybciej uzupełnić puste opakowania i przygotować produkt do sprzedaży, a tym samym zwiększyć dostępność towaru. Z kolei klient, otwierając pudełka ekspozycyjne bez użycia narzędzi, z pewnością będzie pozytywnie postrzegał markę. Opakowania na półki to również duże ułatwienie w pakowaniu towaru dla osób robiących hurtowe zakupy.

Opakowania do ekspozycji — budowa

Jak powinny wyglądać idealne opakowania do ekspozycji? Powinny posiadać dwuczęściową tackę i górę opakowania, która będzie łatwa do zdjęcia. Ewentualnie może być zastosowana odpowiednia perforacja, która pozwoli na szybkie otwieranie.

Nasza oferta

Decydujesz się na zakup opakowań SRP? Opakowania shelf ready packing są kompaktowe, przez co potrzeba mniej miejsca na ich przechowywanie. Skontaktuj się z nami, a zespół naszych ekspertów pomoże stworzyć SRP tak, aby nie zasłonić przekazu na pudełkach detalicznych.

Royalpack to producent opakowań, w związku z tym opakowania SRP to nie wszystko, co mamy w ofercie. Interesują Cię opakowania z tektury, tektura falista, a może ekspozytory sklepowe? Skontaktuj się z nami. Z pewnością wybierzesz produkt odpowiedni dla siebie.

Brak danych

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

FATDLLC
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"srp-displays","transaction_package":[],"session_id":"gif2srkvpk65rvseq74g56ik2d"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}