Nicht verfügbar
Nicht verfügbar

Kartony i opakowania Kraków

Szukasz solidnej firmy, która wyprodukuje kartony i wyśle je do Twojego magazynu w Krakowie? Jesteśmy producentem opakowań kartonowych i wykonujemy zamówienia indywidualne dla firm. Nasza standardowa oferta obejmuje szereg wymiarów i kształtów, które z łatwością dopasujesz do specyfiki branży. Pomożemy Ci również, jeśli potrzebujesz nietypowych pudełek — opowiedz nam o swoim pomyśle, na pewno uda się go zrealizować.  

Atrakcyjne i wytrzymałe opakowania kartonowe z nadrukiem

Jako nowoczesna drukarnia opakowań stosujemy techniki druku offsetowego, fleksograficznego oraz ich połączenia. Efekt jest atrakcyjny wizualnie i estetyczny. Dobrze wiemy, jak ważny jest wygląd — pudełka są jak zapowiedź znajdującego się w nim produktu i jednocześnie wizytówką sprzedawcy. Szkoda byłoby nie wykorzystać ich powierzchni do dodatkowej reklamy. 

Kartony z wytrzymałych, ekologicznych materiałów

Jako drukarnia opakowań stawiamy na grubszy, wytrzymały materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Tektura, którą stosujemy, jest biodegradowalna, ale jednocześnie na tyle trwała, że nasze opakowania tekturowe można wykorzystywać ponownie. Ekologiczne wybory są dla nas szczególnie ważne. 

Pudełka kartonowe do różnych zastosowań 

Produkujemy opakowania kartonowe, które znajdują zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach życia. Firmy z Krakowa mogą  zamówić u nas między innymi: 

  • kartony do pakowania, 
  • specjalne kartony e-commerce, 
  • opakowania kartonowe cukiernicze, 
  • pudełka kartonowe dla sklepów,
  • opakowania jednorazowe,
  • opakowania zbiorcze, 
  • POS, czyli displaye do ekspozycji produktów. 

Producent kartonów z Krakowa i okolic

Jako producent opakowań mamy bardzo atrakcyjne ceny dla firm składających większe zamówienia. Nieważne, czy Twoja firma ma siedzibę na terenie samego Krakowa, czy w jego okolicach — zamówione przez Ciebie opakowania tekturowe wyślemy bezpiecznym i szybkim transportem. Sprawdź naszą ofertę i zamów pudełka prosto od producenta kartonów. 


 

Nicht verfügbar

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Betriebszeiten:

Büro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Lagerhaltung, Produktion

pon. – pt. 6:00 – 22:00

ALFMRTG
Form Fehler
Richtig schick
Captcha Fehler
Nicht verfügbar
Nicht verfügbar
{"transaction":[],"path":"de\/kartony-i-opakowania-krakow","transaction_package":[],"session_id":"4vpf0fj68q6aoorjc0ia9kr397"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}