Pas de données
Pas de données

Kartony i Opakowania Łódź

Szukasz firmy, która wyprodukuje i dostarczy kartony do Łodzi? Wybierz Royalpack! Jako producent opakowań kartonowych tworzymy pudła i pudełka kartonowe różnej wielkości, dopasowane do asortymentu naszych Klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tektury falistej i litej, które świetnie sprawdzają się do zapakowania rozmaitych przedmiotów oferowanych przez każdą branżę przemysłu. 

Royalpack - doświadczony producent kartonów

Od 2011 roku tworzymy opakowania kartonowe dla wielu biznesów, Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu rozwojowi, zaufało nam już setki zadowolonych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, które zapewniają utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie. Nasze opakowania kartonowe powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje ich pełną biodegradowalność. Pracujemy w innowacyjnym parku technologicznym wyposażonym we wszystkie niezbędne maszyny, dzięki czemu opakowania z Łodzi są wytrzymałe i odporne na ścieranie. 

Zachwycające nadruki ozdobią Twoje opakowania kartonowe

Oprócz troski o środowisko, przykładamy też dużą uwagę do estetyki naszej pracy. Jako profesjonalny producent opakowań w Łodzi wykonujemy wysokiej jakości nadruki graficzne, które wyróżnią Twoje pudełka tekturowe na tle konkurencji. Zaprojektuj grafikę, jaką chcesz umieścić na opakowaniach i przedstaw nam projekt łącznie z wytycznymi. My dołożymy wszelkich starań, by Twoje oczekiwania przekuć na praktyczne efekty, nanosząc kolorowe obrazki pełne szczegółów na ściany pudełek. To sprawi, że żaden klient nie przejdzie obok Twojej przesyłki obojętnie!

Wielofunkcyjne kartony z szybką dostawą do Łodzi

Jako producent kartonów prowadzimy sprzedaż wysyłkową do Łodzi oraz innych miejsc w Polsce. Nasza oferta produktów jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie tu opakowanie dopasowane do potrzeb swojego biznesu. Każdy projekt jest indywidualnie omawiany, by mieć pewność, że jest użyteczny i spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Jako producent pudełek kartonowych tworzymy:

  • opakowania jednorazowe,
  • pudełka e-commerce,
  • ekspozytory na ladę,
  • displaye,
  • i wiele więcej.

Wykonujemy również opakowania dla gastronomii, jak np.:

  • nieprzemakające kartony do pizzy,
  • opakowania cukiernicze na torty i ciasta,
  • pudełka klapowe,
  • kartony składane.

Sprawdzony producent kartonów to my!

Zdajemy sobie sprawę, że opakowania z tektury to niezwykle przydatna rzecz, bez której trudno wysłać zamówienie. Dlatego zawsze słuchamy oczekiwań naszych Klientów, by jak najlepiej dopasować je do rodzaju ich działalności. Zautomatyzowany tryb pracy pozwala znacznie przyspieszyć tempo produkcji, dzięki czemu możliwie najszybciej wysyłamy gotowe produkty do Twojej firmy. Na bieżąco raportujemy przebieg prac oraz ustalamy najdogodniejszy sposób dostawy zamówienia pod wskazany adres, tak, by nasze pudełka od razu mogły zostać wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem. 


 

Pas de données

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Heures d'ouverture :

Bureau

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Entrepôt, production

pon. – pt. 6:00 – 22:00

VMWXQLO
Erreur d'envoi
Message envoyé
Erreur d'image
Pas de données
Pas de données
{"transaction":[],"path":"fr\/kartony-opakowania-lodz","transaction_package":[],"session_id":"t2ecih3dmoblt2bau220gj7rhk"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}