Pas de données
Pas de données

Producent kartonów i pudełek do pizzy

Pudełka na pizze

Kartony do pizzy powinny być solidne oraz trwałe, ale także ekologiczne i niewpływające na smak posiłków zawartych w nich. Pizza jest najczęściej zamawianym daniem do domów, niezależnie od pory dnia, roku czy okazji do świętowania. Na opinie, które wpływają od konsumentów do restauracji, składają się między innymi czas dostawy, smak pizzy, ilość dodatków, cena oraz jakość opakowania, w której została ona dostarczona do drzwi. Nie ma nic bardziej rozczarowującego jak smak pizzy przesiąknięty zapachem kartonu. Dlatego tak ważne jest wybieranie wysokojakościowych opakowań do pizzy przez restauracje serwujące ją na wynos. Jako producent opakowań z tektury oferujemy naszym klientom między innymi ekologiczne kartony do pizzy.

Producent ekologicznych i wysokojakościowych opakowań

Od lat tworzymy wysokojakościowe i solidne produkty z tektury falistej, w tym między innymi opakowania do pizzy dla przedsiębiorców, którzy prowadzą restauracje włoskie, pizzerie oraz inne punkty gastronomiczne. Materiał, z którego są one produkowane, jest ekologiczny. W ten sposób wpisujemy się w założenia międzynarodowych zasad dotyczących zmniejszania używania opakowań plastikowych. Wszystkie produkty wychodzące spod naszej firmy posiadają certyfikat FSC. Poza materiałem, staramy się nieustannie wdrażać systemy do naszego parku maszynowego, które również nie mają złego oddziaływania na zieloną planetę. 

  

Pas de données

  

Nadruki offsetowe lub fleksograficzne na kartony na pizze 

Jako producent opakowań zdajemy sobie sprawę, że restauracje oferujące pizzę i inne dania kuchni włoskiej mają sporą konkurencję, dlatego reklama jest dla nich bardzo ważna. Oferujemy zatem produkcję opakowań na pizzę z nadrukami offsetowymi lub fleksograficznymi, na których będą zawarte logo, informacje na temat restauracji oraz kontakt. 

Jakie inne produkty z kartonu oferujemy naszym Klientom?

Kartony do pizzy z nadrukiem to nie wszystko, co mamy w swojej ofercie. Od wielu lat specjalizujemy się także w produkcji opakowań typu display z barierą ochronną, falistej tekstury w rolkach i arkuszach o różnej gramaturze oraz standów POS. Realizujemy również opakowania z tektury na indywidualne zamówienie Klienta. Niezależnie od wybranego rodzaju produktu, zawsze podpowiadamy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla danego Klienta po przeanalizowaniu wszystkich informacji dotyczących branży i działalności. Z nami nie stracisz cennego czasu, bowiem stawiamy na logistykę i wysyłamy zamówione produkty w bardzo szybkim czasie


 

Pas de données

 

Demander un devis

 

Pas de données

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Heures d'ouverture :

Bureau

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Entrepôt, production

pon. – pt. 6:00 – 22:00

JNTCJVX
Erreur d'envoi
Message envoyé
Erreur d'image
Pas de données
Pas de données
{"transaction":[],"path":"fr\/opakowania-do-pizzy","transaction_package":[],"session_id":"5t1v5mpjd3qoje0uh3g77ar8cj"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}