Brak danych
Brak danych

Kartony i Opakowania Poznań

Szukasz miejsca, w którym zamówisz kartony na wymiar do Poznania? A może masz naprawdę duże zamówienie, któremu sprosta tylko fabryka opakowań? Zgłoś się do nas — produkujemy opakowania kartonowe dla każdego typu biznesu. Mamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park technologiczny do dyspozycji. To sprawia, że nasze pudełka wyróżniają się na tle innych. Nie musisz wierzyć nam na słowo — zleć próbne zamówienie i przekonaj się na własne oczy.

Tektura wysokiej jakości — trwałe i bezpieczne pudełka 

Jako producent tektury falistej wybieramy surowiec najlepszej jakości, który nadaje się do wielu zastosowań. Nasza tektura jest nie tylko bardziej wytrzymała niż standardowe tektury, ale również przyjazna środowisku! Opakowania są całkowicie biodegradowalne. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Poznania, które tak jak my stawiają na ekologię. 

Nadruki pełne szczegółów, które zachwycą Twoich klientów

Nasza fabryka opakowań wykorzystuje nowoczesne technologie druku offsetowego i fleksograficznego. Obie pozwalają ozdobić pudełka pełnymi detali, kolorowymi nadrukami. Pudełka kartonowe, w które pakujesz swój towar, są dodatkową przestrzenią, na której możesz zaprezentować się klientom. Kolorowe logo firmy, slogan, albo rysunkowa postać, która puszcza do nich oko z opakowania, wzbudzi sympatię i uznanie. Wykorzystaj to i zamów opakowania kartonowe w najlepszym stylu.

Opakowania kartonowe z dziesiątkami zastosowań 

Nasza wytwórnia kartonów projektuje i wykonuje pudełka dla biznesu każdego typu w Poznaniu

Opakowania tekturowe dla sklepów

  • kartony do pakowania, 
  • kartony na wymiar do niestandardowych przedmiotów, 
  • opakowania papierowe zabezpieczające na czas transportu,
  • opakowania jednorazowe do różnych zastosowań w sklepach. 

Pudełka kartonowe dla gastronomii (których w Poznaniu nie brakuje): 

  • wytrzymałe kartony do pizzy, odporne na zatłuszczenie,
  • dekoracyjne opakowania cukiernicze, 
  • różnorodne opakowania jednorazowe, bardziej ekologiczne niż opakowania plastikowe. 

Kartony dla branży wystawienniczej i reklamowej

  • opakowania reklamowe,
  • pudełka kartonowe na prezenty dla klientów,
  • standy i displaye z kartonu.

To nie wszystko. Jako producent opakowań kartonowych jesteśmy otwarci również na pozostałe branże. Zapraszamy do współpracy!


 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

HOKDOSG
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"kartony-opakowania-poznan","transaction_package":[],"session_id":"qorggvuhpia3rvsmsrcf0auro1"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}