Opakowania dla e-commerce

Kartony wysyłkowe dedykowane są sklepom internetowym, które swoje towary dostarczają najczęściej „pod drzwi” swoim Klientom. Efekt wizualny w przypadku tych pudełek jest niezwykle istotny, gdyż są one ważnym narzędziem marketingowym – same muszą zaprezentować produkt i zrobić dobre wrażenie na odbiorcy paczki. Poprzez dobranie odpowiednich papierów i zastosowanie spersonalizowanego nadruku jesteśmy w stanie stworzyć opakowanie, które wywoła pozytywne emocje i konsekwentnie uśmiech na twarzy finalnego odbiorcy.

Opakowania tej kategorii tworzymy w technologii druku offset, flexo oraz w mixie, czyli. np. flexo na zewnątrz, a offset wewnątrz, dla wzbudzenia efektu „wow” u odbiorcy.

Dzięki zastosowaniu dwóch linii klejących pokrytych taśmą silikonową, pudełka e-commerce mogą być wykorzystane kilkukrotnie, np. przy odsyłaniu produktu z powrotem do nadawcy, co czyni je rozwiązaniem niebywale ekologicznym. Takie rozwiązanie pozwala również na estetyczne zamknięcie opakowania wysyłkowego, jak również łatwe jego otwarcie. Finalny odbiorca w końcu nie będzie musiał trudzić się z wszechobecną taśmą klejącą, która w przypadku zwykłych pudełek transportowych wykorzystywana jest nagminnie i stanowi niepotrzebny odpad.