POS / Standy

Standy, czyli inaczej POS (Point of Sales), to forma ekspozycji produktów, umożliwiająca ich bardzo efektowną prezentację i jednocześnie promocję. Kartonowe ekspozytory sklepowe są powszechnie stosowane w większości sieci handlowych. Te wolnostojące konstrukcje wystawiennicze lokowane są najczęściej w alejkach sklepowych, przez co są niezwykle pomocne zwłaszcza w fazie promocji i wdrażania nowych produktów. W zależności od rodzaju i sposobu ich ustawienia, standy mogą prezentować nowy asortyment sklepu, reklamować rzeczy, które są aktualnie w promocji lub eksponować towar sezonowy, który aktualnie cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów.

W ofercie Royalpack dostępne są standy sklepowe w różnych rozmiarach i formach. Wśród nich do wyboru są konstrukcje monolityczne, modułowe lub bardziej zaawansowane wyspy produktowe łączące kilka standów ze sobą.

Odpowiednio dobrana konstrukcja oraz nadruk na standach sprawia, że są one wielofunkcyjne. Wykonujemy nadruki metodą offsetową lub flexograficzną, a w razie potrzeby łączymy obie z nich. Nasze POS wytwarzamy we własnych halach produkcyjnych, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie oraz zgodnie ze wszystkimi standardami jakości. Nasze standy powstają z wytrzymałej tektury litej oraz falistej, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo estetycznie.