Brak danych
Brak danych

Katalog opakowań FEFCO - Standard FEFCO

FEFCO — co to jest?

FEFCO, czyli Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej opracowała oficjalny system, czyli katalog FEFCO. Jest on zbiorem prostych symboli, opisujących pudełka. Dzięki temu niezależnie od kraju i języka stanowi czytelny i jasny przekaz zarówno dla producenta, jak i osoby, która nabywa opakowania FEFCO. Przez to zostało wyeliminowane ryzyko pomyłek w specyfikacjach zamawianych produktów. Wcześniejsze skomplikowane opisy tworzyły zbyt dużo błędów, przez co klienci często byli niezadowoleni z otrzymanych towarów, niespełniających ich oczekiwań.

Katalog FEFCO — budowa

Katalog FEFCO został skonstruowany w przejrzysty sposób. Dzięki temu komunikacja pomiędzy producentem a nabywcą jest czytelna.
Przede wszystkim wymiary dla łatwiejszej realizacji zamówień określane są poprzez wymiary wewnętrzne. Należy podać dokładną długość (dłuższy bok), szerokość (krótszy bok) oraz wysokość (odległość między górną a dolną podstawą) w milimetrach.

Standard FEFCO — nasza oferta

Royalpack to producent opakowań. W naszej ofercie są opakowania z tektury, kartonowe i tektura falista, m.in. pudła klapowe, teleskopowe, składane czy też wsuwne.

  • pudła klapowe — potoczna nazwa to karton lub pudełko kartonowe. Karton klapowy stosuje się we wszystkich branżach jako opakowania wysyłkowe. Do zamknięcia używa się taśmy klejącej.
  • pudła składane — to opakowania składane i zamykane bez taśmy klejącej. Oszczędzasz czas przy pakowaniu, a towar jest dobrze zabezpieczony. Wykorzystuje się go głównie w branży cukierniczej, ogrodniczej, sadowniczej oraz przez księgarnie internetowe;
  • pudła wsuwne — zazwyczaj składają się z dwóch elementów, z których mniejszy wsuwa się do większego. Stosowany np. jako pudełka na obuwie;
  • pudła teleskopowe — szczelnie zamykany teleskopowo, tzn. wieko i spód nachodzą na siebie. Stosowany wszędzie tam, gdzie ważne jest bezpieczeństwo zapakowanego produktu.

Jeśli chcesz efektywnie zaprezentować swoje produkty, ekspozytory sklepowe są idealnym rozwiązaniem.

W przypadku zainteresowania stworzeniem opakowań w innym standardzie niż standard FEFCO zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami zarówno telefonicznie, jak i mailowo.


 

Brak danych

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

TJCHQDP
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"standard-fefco","transaction_package":[],"session_id":"n9sg10e3r4vtvvleobciianssl"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}