Brak danych
Brak danych

Kartony i pudełka wysyłkowe - Opakowania E-Commerce dla sklepów internetowych

Kartony wysyłkowe dedykowane są sklepom internetowym. Dzięki zakrytemu taśmą paskowi kleju oraz zastosowaniu perfo-zrywki, pudełka e-commerce mogą być wykorzystane kilkukrotnie, np. przy odsyłaniu produktu z powrotem do nadawcy. Takie rozwiązanie pozwala na estetyczne zamknięcie opakowania wysyłkowego, jak również łatwe jego otwarcie.

W przypadku tego typu opakowań e-commerce efekt wizualny jest niezwykle ważny, gdyż są one najważniejszym narzędziem marketingowym – same muszą zaprezentować produkt i zrobić dobre wrażenie na odbiorcy paczki. Tworzymy je w technologii offsetowej, flexo oraz w mixie, czyli. np. flexo na zewnątrz, a offset wewnątrz, dla wzbudzenia efektu wow u odbiorcy. Estetyczne pudełka wysyłkowe z pewnością zostaną dobrze odebrane przez Klientów, co z kolei przekłada się na wzrost ich zadowolenia z usług Twojej firmy.

Brak danych

Dlaczego estetyczne kartony wysyłkowe są tak ważne w sprzedaży internetowej?

Z roku na rok sprzedaż wysyłkowa staje się coraz bardziej popularna. Konsumenci chętnie kupują w internecie ubrania, obuwie czy kosmetyki. Wszystkie te produkty, zapakowane w ładne i poręczne pudełka kartonowe wysyłkowe, zrobią jeszcze lepsze wrażenie na każdym, kto na nie czeka. Również artykuły spożywcze i chemiczne muszą zostać zapakowane w odpowiednie opakowania wysyłkowe, które zabezpieczą zamówiony towar przed uszkodzeniem w transporcie.

Wybierając opakowania e-commerce zyskuje się pewność, że Klient po otrzymaniu takiej paczki będzie zadowolony przynajmniej z dwóch powodów. Zamawiany produkt przyszedł w estetycznym opakowaniu z tektury oraz nie będzie musiał trudzić się z wszechobecną taśmą klejącą, która w przypadku zwykłych pudełek wykorzystywana jest nagminnie.

Kartony e-commerce wykonane z tektury falistej to bardzo praktyczne i ekologiczne rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ materiał ten jest biodegradowalny, a dodatkowo dzięki wykorzystaniu zaledwie jednego paska kleju i perfo-zrywki nie potrzeba stosować dodatkowych zabezpieczeń zewnętrznych, chroniących przed otwarciem pudełka. To sprawia, że każdy z łatwością otworzy otrzymaną paczkę, a przy tym nie wygeneruje dodatkowych, niepotrzebnych śmieci w postaci resztek taśmy czy folii streczowej.

Solidne opakowania e-commerce od Royalpack

Jak widać, przemyślane i spersonalizowane opakowania dla sklepów internetowych z nazwą firmy nadrukowaną na tekturę to świetny wybór zarówno ze względów praktycznych, jak i estetycznych. Royalpack to sprawdzony producent opakowań, który wykonuje różne kartony dla sklepów internetowych. Nasze opakowania dla e-commerce można zamówić w różnych rozmiarach. Cechują się wytrzymałością i odpornością na różne czynniki, dlatego też są tak chętnie wybierane przez wielu Klientów.

Sprawdź naszą ofertę i zamów kartony wysyłkowe w wybranym rozmiarze i kształcie, a my zajmiemy się ich przygotowaniem i wysyłką prosto do Twojej firmy!


 

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

OJISYWN
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"e-commerce-boxes","transaction_package":[],"session_id":"063g86oqvt4n5etcdernk8aslg"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}