Brak danych
Brak danych

Ekspozytory naladowe z kartony dla sklepów

Ekspozytor na ladę — co to jest?

Ekspozytory naladowe, tak jak mówi sama nazwa, są ustawiane na ladzie sklepowej. Zazwyczaj służą do prezentacji produktów o małych gabarytach, np. produkty spożywcze, kosmetyczne czy też biurowe. Można w nich umieścić materiały promocyjne dotyczące Twojej firmy lub produkty, które mają przyciągnąć szczególną uwagę.

Ekspozytory na ladę sklepową — zalety

Ladowe systemy ekspozycyjne to lekkie konstrukcje, które są jednocześnie eleganckie i praktyczne. Decydując się na ekspozytor na ladę, ułożysz produkty w sposób praktyczny i podkreślisz ich walory. Jednocześnie zachowasz porządek i funkcjonalność miejsca pracy. Ekspozytory ladowe pozwolą na uporządkowanie przestrzeni przy kasie, a dodatkowo będą prezentowały się estetycznie, co ma znaczący wpływ na zakup znajdujących się w nich artykułów. Znacznie chętniej klienci będą wybierali produkty równo poukładane w ekspozytorze niż te leżące czy też stojące niedbale.


Brak danych

Chcąc zwiększyć sprzedaż niektórych produktów, warto ustawić je bezpośrednio przy kasie. Dzięki temu klienci danego sklepu chętnie będą na nie spoglądali, oczekując w kolejce do kasy, co spowoduje wzrost zainteresowania, a także i chęć zakupu artykułu pod wpływem impulsu.

Pos displays

Chcesz w atrakcyjny sposób zaprezentować produkty? Zwróć uwagę nie tylko na displaye ladowe, ale także na pos displays, czyli standy sklepowe. Są one lekkie i łatwe do złożenia, a poza tym wytrzymałe i ekologiczne.

Nasza oferta

Royalpack to producent opakowań. Produkujemy nie tylko opakowania z tektury. Realizujemy też szereg rozwiązań konstrukcyjnych, zadrukowanych offsetowo lub fleksograficznie przyciągających uwagę klienta. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajduje się propozycja ekspozytorów ladowych wykonanych z wysokiej jakości materiału, jakim jest tektura falista. Indywidualnie można dobrać ich kształt czy wielkość do potrzeb swoich i swojego produktu, aby jak najlepiej prezentował się on przed klientem.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zamawianiem opakowań czy też realizacją zleceń pozostajemy do dyspozycji. Możesz skontaktować się z naszym zespołem telefonicznie, mailowo lub też przez specjalny formularz na stronie Kontakt.


 

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

KBBNDCP
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"ekspozytory-ladowe","transaction_package":[],"session_id":"0ju276196hmq9o6lu32rlujfs4"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}