Brak danych
STANDARD FEFCO
SRP DISPLAYS
EKSPOZYTORY LADOWE
E-COMMERCE BOXES
PROJEKTY INDYWIDUALNE
PROJEKTY INNOWACYJNE
NATURA LINE
OPAKOWANIA DO PIZZY
Brak danych

Jako producent opakowań kartonowych wykonujemy dla klientów zamówienia indywidualne. Pudełka ze standardowej oferty mają różne wymiary i kształty, dzięki czemu bez problemu dostosujesz opakowania do asortymentu firmy. Masz nietypowy pomysł? Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz. Jako producent kartonów korzystamy z technologii druku fleksograficznego oraz offsetowego, która sprawia, że nawet najdrobniejsze elementy są doskonale widoczne i wyostrzone. Jeśli więc chcesz, aby Twoje kartony z nadrukiem prezentowały się w pełni profesjonalnie – skontaktuj się z nami!

Wytrzymałe opakowania dla Twojej firmy

Produkujemy opakowania z grubszego materiału wysokiej jakości, dzięki czemu pudełka będą Ci służyć dłużej niż standardowe. Oferujemy m.in. pudełka:

 • produktowe,
 • do wysyłki,
 • fasonowe,
 • składane,
 • wsuwne,
 • teleskopowe,
 • ekspozytory ladowe.

Zajmujemy się również produkcją opakowań kartonowych dedykowanych branży e-commerce. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, wyprodukujemy dla Ciebie lekkie, ale i trwałe pudełka. Opakowania tego typu mają dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu Twoje produkty będą bezpieczniejsze podczas transportu.

Producent opakowań z tektury ROYALPACK – dlaczego my

Szukasz zaufanego producenta, który nie tylko wykona dla Ciebie opakowania z tektury, ale też zadba o obsługę? Jesteś w dobrym miejscu. Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych od 2011 roku. Wybierz ROYALPACK, jeśli:

 • zależy Ci na solidnych i bezpiecznych opakowaniach do transportu Twoich produktów;
 • oczekujesz terminowej realizacji zamówienia;
 • chcesz zaprezentować produkty firmy za pomocą estetycznie wykonanych opakowań tekturowych i nie zamierzasz iść w tej kwestii na kompromisy;
 • nie jest Ci obojętne, z jakich materiałów powstają pudełka kartonowe;
 • oczekujesz obsługi wysokiej jakości – nie chcesz co chwilę pytać, jak idzie produkcja opakowań.

Sprawdzony producent tektury falistej pomoże Ci realizować w spokoju strategię firmy – wyprodukujemy dla Ciebie opakowania kartonowe w terminie, podpowiemy najlepsze dostępne rozwiązania i zadbamy o estetyczne wykończenie pudełek.


 

 

Zapytaj o ofertę

 

Brak danych

 

ROYALPACK sp. z o.o.

Aleja Brzozowa 2A, Słone

66-008 Świdnica

(+48) 534 747 400

kontakt@royalpack.com.pl

 

Godziny pracy:

Biuro

pon. – pt. 8:00 – 16:00

Magazyn , produkcja

pon. – pt. 6:00 – 22:00

ROATRWP
Błąd wysyłania wiadomości
Wiadomość wysłana
Błąd obrazka
Brak danych
{"transaction":[],"path":"opakowania-roboczy","transaction_package":[],"session_id":"v4i7952647spqlq68qgu2v5mbj"}
{"logo":"logo","menu":"menu","movie":"movie","movie-text":"movie-text","company-image":"company-image","content":"content","box":"box","footer":"footer","cookie":"cookie","submenu":"submenu","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","footer-logo":"footer-logo","prolog":"prolog","slider":"slider","map":"map","language":"language","file":"file","eu":"eu","image":"image","footer-menu":"footer-menu","section-content":"section-content","content-bottom":"content-bottom","file2":"file2","content-main":"content-main"}